Chillhills Vaším nejspolehlivějším nájemníkem

Vlastníte byt či bytový komplex? Pronajměte nám jej!

A mějte pravidelný měsíční příjem bez starostí. Jednoduše.

Chcete více informací? Zavolejte nebo napište. Určitě se domluvíme.

Mgr. Milana Vernerová
Chief Executive Officer
+420 734 555 734
milana@chillhills.cz

Vaše jméno a příjmení

Váš e-mail

Váš telefon

Chillhills Apartments zprostředkovává bydlení a pronájem bytů pro studenty a mladé lidi již od roku 2009. Od roku 2014 poskytujeme také krátkodobé ubytování. V současné době spravujeme a pronajímáme 452 lůžek ve 297 bytech 15 bytových komplexů. Za tuto dobu jsme pronajali dlouhodobé ubytování 3 971 klientům z celé Evropy či Ruska a každý rok rosteme. Z tohoto důvodu hledáme další ubytovací kapacity pro naše klienty. Zájem máme jak o bytové domy, tak jednotlivé byty v rámci Brna.

lůžek, která spravujeme

bytů, o které se staráme

 

uzavřených smluv od roku 2013

icon-check-medium

Přebereme správu nemovitosti

Kompletně převezmeme správu Vašeho bytu či bytového komplexu, uzavřeme s Vámi dlouhodobou nájemní smlouvu na celý objekt.

icon-check-medium

Garantujeme pravidelný příjem

Garantujeme Vám pravidelnou měsíční platbu v dohodnutné výši nezávisle na obsazenosti Vašeho bytového komplexu. Můžete snadno predikovat svoje cashflow.

icon-check-medium

Řešíme za Vás výkyvy v obsazenosti

Nájemníci během roku různě cestují a vypovídají smlouvy. Starosti s plnou obsazeností bytů ovšem necháte zcela na nás.

icon-check-medium

Žádné starosti s nájemníky

Neřešíte problémy s jednotlivými podnájemníky, nechodíte do jednotlivých bytů, neřešíte prohlídky, všechny tyto starosti řešíme za Vás.

icon-check-medium

Žádné dodatečné náklady

Díky smlouvě s námi neřešíte drobné opravy v bytech a máte jistotu, že Vám je předáme zpět tak, jak jsme je od Vás převzali.

Reference majitelů nemovitostí

 • „Jednání a spolupráce jsou velmi vstřícné a na velmi dobré úrovni. Vedení společnosti, zastoupené jednatelem společnosti včetně jím pověřených pracovníků, se kterými jsem jednal, bylo vždy ochotné, vstřícné a konstruktivní.“

  manag

  Ing. Jan Babák
 • „Spolupráce je vždy korektní a bezproblémová. Pokud potřebujeme cokoliv řešit, vždy se setkáme se vstřícným a příjemným jednáním ze strany jejich pracovníků. A co je pro mě, jako vlastníka bytů velmi důležité, platby chodí vždy včas:-)!“

  tekoreal

  Luděk Kovář, jednatel společnosti
 • Mladá ambiciózní společnost s profesionálním přístupem, jak směrem k nám, tak i ke studentům. Spolehlivý partner dodržující dohody.

  DHK NEMO

  Ing. Jan Kománek, jednatel společnosti