O nás

13 komplexů


Můžeš si vybrat!

V rámci Brna provozujeme mnoho komplexů Chillhills Apartments, aby sis mohl vybrat podle lokality, počtu spolubydlících nebo cenové hladiny.

Bez starostí


Všechno zařizujeme my

V Chillhills Apartments se nemusíš starat o to, kdo vyřeší problémy s opravami nebo co dělat, když se někdo z bytu odstěhuje. A hlavně, u nás jde vše zařídit online.

Cílem Chillhills Apartments je zlepšit situaci s bydlením pro studenty a mladé lidi. Proto všude, kde působíme, pečlivě vybíráme vhodné bytové komplexy. Je nám jasné, že si každý představuje ideální bydlení jinak, proto se snažíme, aby i naše nabídka byla různorodá. V jednotlivých městech postupně zřizujeme více komplexů Chillhills Apartments, aby si každý mohl vybrat. Někdo dává přednost bydlení v centru, jiný docházkové vzdálenosti na svou fakultu. Vybírat můžete i podle velikosti bytů, počtu spolubydlících, vybavení a v neposlední řadě i podle ceny.

První komplex jsme začali provozovat v roce 2013 v Brně a od té doby neustále zlepšujeme a rozšiřujeme naše služby. To nejdůležitější ale je, že si na nic nehrajeme. Co slíbíme, to splníme a pokud vznikne nějaký problém, postavíme se k němu čelem a nehrajeme mrtvého brouka. Snažíme se o to, aby pro Tebe bylo vše přehledné a srozumitelné (včetně smluv a obchodních podmínek). Víme, že nejraději komunikuješ přes internet, takže postupně veškerou agendu spojenou s bydlením přenášíme online, abys s ní mohl pracovat, kdy to vyhovuje Tobě.

Od roku 2014 v naší síti poskytujeme taky krátkodobé ubytování 7 NIGHTS, takže až budeš cestovat do nějakého města, kde máme komplex Chillhills Apartments, můžeš využít našich kapacit a nízkých cen. Více najdeš na www.7nights.cz.