Volná místa

Provozní manažer/ka

Aktuálně hledáme do našeho týmu provozní/ho manažera či manažerku pro správu našich ubytovacích kapacit v Brně.

Co tato pozice obnáší?

Provozní manažer řeší záležitosti spojené s ubytováním klientů (prohlídky, stěhování, přebírání a předávání bytů), administrativu (smlouvy, předávací protokoly aj.) a především je kontaktní osobou pro zájemce o bydlení i naše nájemníky (převážně studenty). Zároveň spolupracuje s grafikem a fotografem při tvorbě propagačních materiálů, navrhuje obsah těchto materiálů, spravuje webové stránky a profily na sociálních sítích. Komunikuje s obchodními partnery (majitelé nemovitostí, dodavatelé služeb aj.), úzce spolupracuje s dalšími zaměstnanci (office manažer, manažer údržby apod.), zajišťuje reporting, vede potřebnou administrativu.

Co můžeme nabídnout?

Příjemné pracovní prostředí v kanceláři v centru Brna, profesionální zaškolení, zajímavou a velmi pestrou pracovní zkušenost, příjemný mladý kolektiv, férové jednání. Odpovídající platové ohodnocení, a systém odměn, práci na HPP. Nástup na zaškolení ihned.

Co požadujeme?

Především samostatnost a zodpovědnost, komunikativnost, příjemné vystupování, kreativitu, znalost anglického jazyka slovem i písmem min. na úrovni intermediate. Předpokládáme alespoň SŠ vzdělání a znalost práce s PC. Praxe a zkušenosti na obdobné pozici výhodou.


Kdo jsme?

Jsme česká společnost, která působí na trhu ubytovacích služeb. Naším cílem je zlepšit situaci na trhu s bydlením nejen pro studenty (více o nás). Náš tým tvoří mladí vysokoškoláci, vysokoškolští učitelé a profesionálové z jednotlivých oborů. Tím, že se naše společnost neustále rozvíjí, hledáme někoho, s kým si budeme rozumět, kdo bude zodpovědný, samostatný, společenský a také se smyslem pro humor. U všech pracovních pozic nabízíme intenzivní zaškolení.

Životopisy, popř. motivační dopisy zasílejte na e-mail kariera@chillhills.cz