Hledáme

Vlastníte byt či bytový komplex? Pronajměte nám jej!


A mějte pravidelný měsíční příjem bez starostí. Jednoduše.
Chcete více informací? Zavolejte nebo napište. Určitě se domluvíme.

Mgr. Milana Vernerová
Chief Executive Officer
+420 734 555 734
milana@chillhills.cz 

Chillhills Apartments zprostředkovává bydlení a pronájem bytů pro studenty a mladé lidi již od roku 2009. Od roku 2014 poskytujeme také krátkodobé ubytování. V současné době spravujeme a pronajímáme 452 lůžek ve 297 bytech 15 bytových komplexů. Za tuto dobu jsme pronajali dlouhodobé ubytování 3 971 klientům z celé Evropy či Ruska a každý rok rosteme. Z tohoto důvodu hledáme další ubytovací kapacity pro naše klienty. Zájem máme jak o bytové domy, tak jednotlivé byty v rámci Brna. 

452 

lůžek, která spravujeme

297

bytů, o které se staráme

3,971 

uzavřených smluv od roku 2013

 • Přebereme správu nemovitosti
  Kompletně převezmeme správu Vašeho bytu či bytového komplexu, uzavřeme s Vámi dlouhodobou nájemní smlouvu na celý objekt.
 • Garantujeme pravidelný příjem
  Garantujeme Vám pravidelnou měsíční platbu v dohodnutné výši nezávisle na obsazenosti Vašeho bytového komplexu. Můžete snadno predikovat svoje cashflow.
 • Řešíme za Vás výkyvy v obsazenosti
  Nájemníci během roku různě cestují a vypovídají smlouvy. Starosti s plnou obsazeností bytů ovšem necháte zcela na nás.
 • Žádné starosti s nájemníky
  Neřešíte problémy s jednotlivými podnájemníky, nechodíte do jednotlivých bytů, neřešíte prohlídky, všechny tyto starosti řešíme za Vás.
 • Žádné dodatečné náklady
  Díky smlouvě s námi neřešíte drobné opravy v bytech a máte jistotu, že Vám je předáme zpět tak, jak jsme je od Vás převzali.

Reference majitelů nemovitostí


"Jednání a spolupráce jsou velmi vstřícné a na velmi dobré úrovni. Vedení společnosti, zastoupené jednatelem společnosti včetně jím pověřených pracovníků, se kterými jsem jednal, bylo vždy ochotné, vstřícné a konstruktivní."

Ing. Jan Babák

"Spolupráce je vždy korektní a bezproblémová. Pokud potřebujeme cokoliv řešit, vždy se setkáme se vstřícným a příjemným jednáním ze strany jejich pracovníků. A co je pro mě, jako vlastníka bytů velmi důležité, platby chodí vždy včas:-)!"

Luděk Kovář, jednatel společnosti

Mladá ambiciózní společnost s profesionálním přístupem, jak směrem k nám, tak i ke studentům. Spolehlivý partner dodržující dohody.

Ing. Jan Kománek, jednatel společnosti